Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

День туризму в Лідерграді

         Цього літа вперше в нашому районі за ініціативи БРБДЮТ та фінансової підтримки райдержадміністрації була організована літня школа лідерів учнівського самоврядування на базі  оздоровчого табору «Дружба». Майже всі школи району направили на відпочинок та навчання кращих учнів, тобто справжніх лідерів учнівських колективів. 

              Крім занять з організації самоврядування в таборі організовано цікаве і змістовне дозвілля учнів: вони багато танцюють, вчаться випускати шкільні газети, організовувати власні прес-центри, займаються спортом, туризмом, проводять зустрічі з цікавими людьми: головами сільських Рад, працівниками геологорозвідки, місцевими бардами і, звісно ж, з представниками райдержадміністрації.

18-19 серпня на жителів Лідерграду (так лідери назвали своє місто на час відпочинку та провели справжнісінькі вибори мера міста та його найперших заступників) відбувся День туризму, де учнівська молодь лідерського табору була посвячена у юні туристи Лідерграду.  Передували посвяті цікаві та веселі туристичні тренування, а потім і змагання, де команди за участю всіх присутніх, повинні були влучно представити свою команду, здолати  переправу, пройти по азимуту, по легенді. Вправно виконавши всі завдання, учасники поспішали скуштувати запашну, смачну кашу прямісінько з вогнища. Смакуючи кашею, юні туристи насолоджувалися  бардівськими піснями біля вогнища.