Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Новини

"Сучасні підходи щодо організації виховної роботи у закладах загальної середньої освіти Білоцерківського району"

«Сучасні підходи щодо організації виховної роботи у закладах загальної середньої освіти Білоцерківського району»

Як наші лідери в Карпати їздили. День 1


   23 березня лідери учнівського самоврядування шкіл Білоцерківського району прибули до мальовничого куточку Карпат - туристичного комплексу "Озеро Vita".

Весняна Школа лідерів у Карпатах

Лідери учнівського самоврядування Білоцерківського району вчергове довели, що вміють не тільки успішно навчатися, займатися громадською діяльністю, але й цікаво та змістовно відпочивати. 22 березня старшокласники вирушили на відпочинок до мальовничого куточку Карпат.

Педагоги-організатори новачки радяться...

       29 січня 2019 року в БР БДЮТ зібралися педагоги-організатори новачки для ділового спілкування про свої перші успіхи та невдачі в процесі роботи з дітьми з питань виховної та позаурочної роботи. 

Гурток "Юний художник"

З перших днів січня цього року у Биковогребельській філії ОНЗ працює гурток «Юний художник», яким керує і навчає учнів відома українська  художниця  Тетяна Миколаївна Фокіна. З’явилися  вже й перші проби пензля – учнівські картини, які засвідчують, що є в нашій школі майбутні художники …

Нарада керівників шкільних музеїв

      Сьогодні у Будинку творчості відбувся семінар відповідальних за роботу та розвиток музеїв шкіл Білоцерківського району . Тема семінару "Роль шкільного музею у вихованні національно свідомого громадянина, патріота своєї держави". 

Вітаємо ансамбль "Кумасики" з перемогою

Вітаємо ансамбль «Кумасики» з черговою перемогою! 2 місце на Міжнародному конкурсі—фестивалі дитячо—юнацької творчості «Перлина Fest». Ваша команда — гордість Білоцерківщини!

Засідання керівників гуртків вокальних та хореографічних гуртків

    Сьогодні  4 грудня 2018 року на семінар зібралися керівники танцювальних і вокальних гуртків і вчителі музичного мистецтва закладів загальної середньої освіти Білоцерквіського району.

Вибори голови районної ради дітей Білоцерківщии

    Надзвичайно насиченою, цікавою та плідною була конференція лідерів учнівського самоврядування Білоцерківсього району, що відбулася 29 жовтня.

Збір матеріалів