Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Новини

Педагоги-організатори новачки радяться...

       29 січня 2019 року в БР БДЮТ зібралися педагоги-організатори новачки для ділового спілкування про свої перші успіхи та невдачі в процесі роботи з дітьми з питань виховної та позаурочної роботи. 

Гурток "Юний художник"

З перших днів січня цього року у Биковогребельській філії ОНЗ працює гурток «Юний художник», яким керує і навчає учнів відома українська  художниця  Тетяна Миколаївна Фокіна. З’явилися  вже й перші проби пензля – учнівські картини, які засвідчують, що є в нашій школі майбутні художники …

Нарада керівників шкільних музеїв

      Сьогодні у Будинку творчості відбувся семінар відповідальних за роботу та розвиток музеїв шкіл Білоцерківського району . Тема семінару "Роль шкільного музею у вихованні національно свідомого громадянина, патріота своєї держави". 

Вітаємо ансамбль "Кумасики" з перемогою

Вітаємо ансамбль «Кумасики» з черговою перемогою! 2 місце на Міжнародному конкурсі—фестивалі дитячо—юнацької творчості «Перлина Fest». Ваша команда — гордість Білоцерківщини!

Засідання керівників гуртків вокальних та хореографічних гуртків

    Сьогодні  4 грудня 2018 року на семінар зібралися керівники танцювальних і вокальних гуртків і вчителі музичного мистецтва закладів загальної середньої освіти Білоцерквіського району.

Вибори голови районної ради дітей Білоцерківщии

    Надзвичайно насиченою, цікавою та плідною була конференція лідерів учнівського самоврядування Білоцерківсього району, що відбулася 29 жовтня.

Обласні змагання зі спортивного орієнтування

Вітаємо нашу команду Терезинського НВО з ІІІ місцем зі спортивного орієнтування!
11-13 жовтня на Бориспільщині відбулися обласні змагання з пішохідного туризму та спортивного орієнтування сере

Мішечки для лікарських трав від юних вихованців

Вихованці гуртка "Вишивка",що працює на базі Поправського НВО, під пильним оком Галини Миколаївни Гребеніченко виготовили чудові мішечки для лікарських трав.

Нарада керівників гуртків БР БДЮТ

Відбулася настановча нарада керівників гуртків Будинку творчості. Сповнені сил та нових, креативних ідей розпочинаємо новий навчальний рік.

Все буде добре у країни, якщо має таких волонтерів.

         Глушківці різних поколінь – від дітей до пенсіонерів – не залишилися байдужими до потреб і проблем української армії, в лавах якої стало значно більше і наших земляків: пішов добровольцем Скібіцький Сергій, Голик Віталій, були  мобілізовані в зону проведення АТО Островський Олександр, Троцький Сергій, Коберник Володимир.

Збір матеріалів