Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Результати участі БР БДЮТ у обласних, Всеукраїнських та Міжнародний масових заходах 2015 -2016 н.р.

Результати участі   БР БДЮТ у обласних, Всеукраїнських та Міжнародний масових заходах

2015-2016 Н.Р.

Всеукраїнські, міжнародні конкурси

№ п/п

Конкурс

Результат

Учасник

Керівник

1

ХІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацько журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»

ІІІ місце

 

Мазуренко Яна

 

Литвин З.Ф.

2

ХІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацько журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»

лауреат

Дзевенко Софія

Литвин З.Ф.

3

ХІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацько журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах

лауреат

Самофал Вікторія

Литвин З.Ф.

4

ХІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацько журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах

лауреат

Атанасов Микола

Литвин З.Ф.

5

Всеукраїнський етап конкурсу «Новорічна композиція»

І місце

Марініна Ілона

Козаченко Н.В.

6

Всеукраїнський етап акції «Годівничка»

 І місце

І  місце

Марініна Ілона,

Байбарза Анастасія

Козаченко Н.В.

7

І Міжнародний семінар-практикум з корфболу

участь

Збірна команда дівчат і хлопців

Строкін Ю.Б.

 

 Обласний етап

№ п/п

Конкурс

Результат

Учасник

Керівник

1

Обласний конкурс фоторобіт «Неосяжна моя, Україно!»

участь

вихованці

Кабула О.М.

2

Обласний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

ІІ

 ІІІ

Креуш

Вовк В.

Кабула О.М.

Вовк І.В.

 

3

Обласний збір лідерів самоврядування  дітей та учнівської молоді

участь

Мазуренко Яна

Трофименко Н.В.

4

Обласний етап Всеукраїнської туристсько-краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина-Україно»

участь

«Юні музеєзнавці»

Зволінська Р.І.

5

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

І

ІІІ 

Марініна Ілона

Кущ Юлія

 

Козаченко Н.В.

Ткаченко Л.А..

6

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір»

 

ІІ

ІІІ

Кручко Раїса

Петрівський Іван

Лавриненко О.В.

Перин В.М.

7

Обласна виставка-конкурс промислового дизайну

«Арт-факторія»

2 заохочувальні грамоти

Мкртчан Ангеліна

Саливоненко Єлизавета.

 

Гребеніченко Г.М.

Кудрицька Л.А.

8

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаємося ж, брати мої!»

ІІ

Заохочувальна грамота

 

Соловей Антоніна

Крук Віолетта

 

Семишкурна К.В

Козюра Н.В

9

Обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»

участь

вихованці

Вовк І.В.

10

Обласний етап Всеукраїнського  гуманітарного конкурсу

«Космічні фантазії»

І

ІІІ

ІІІ

Васильєва Софія

Мелянець Діана

Олександра Підгорна


Литвинова О.В.

Лавріненко О.В.

Царенко Т.І.

11

Обласний етап конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства та біології «Юний дослідник»

участь

Вовк В.

Вовк І.В.

12

Обласний збір лідерів самоврядування та учнівської молоді

участь

Самофал Вікторія

Філіпова В.А. 

13

Виставка- конкурс робіт вихованців гуртків початкового технічного моделювання

І

 

 

 

Ткачук Єгор

 

Козюра Н.В.

 

14

Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт вихованців учнівської молоді  «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Заохочувальна грамота -2

Слаква Василь

Бельмак Сергій

Лебедєв А.О.

15

Обласна історико-краєзнавча експедиція учнівської молоді «Київщина козацька»

І

ІІІ

вихованці

 

 

Шевченко С.В.

16

Обласна краєзнавча конференція «Київщина козацька»

Сертифікати

учасників

Чернієнко Ілля

 

Шевченко С.В.

17

Обласна краєзнавча конференція «Київщина -  мій заповітний край»

Сертифікати

учасників

Чернієнко Ілля

Підкуйко Марина

Шевченко С.В.

18

Обласний проект «Ландшафтний сад –від ідеї до втілення»

ІІ

вихованці

Вовк І.В.

19

Відкрита першість області з баскетболу

ІІІ місце

Команда дівчат

2002-2003 р.н.

Строкін Ю.Б.

20

Першість Київської області з баскетболу

ІІІ місце

Команда дівчат 1998-1999 р.н.

Строкін Ю.Б.

 

Результати участі педагогів БР БДЮТ

 в обласних, всеукраїнських та

 міжнародних професійних конкурсах

 

Обласний етап

п/п

Назва конкурсу

місце

учасник

1.

Обласний етап Всеукраїнської акції «Годівничка»

І

Вовк І.В.

Козаченко Н.В.

2

Всеукраїнський конкурс науково-методичних розробок з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти хіміко-біологічного профілю

І

Вовк І.В.

3

Джерело творчості «Керівник гуртка 2016»

участь

Вовк І.В.

4

Обласний конкурс на кращий суспільно значущий проект учнівського самоврядування

участь

Кустікова О.П.

 

Всеукраїнський етап

№ п/п

Назва конкурсу

місце

учасник

1.

Всеукраїнський конкурс науково-методичних розробок з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти хіміко-біологічного профілю

участь

Вовк І.В.

 

 

 

Всього:

Участь педагогів, обласний етап –  І місце - 2, участь - 2;

Всеукраїнський етап: участь - 1.

Участі вихованців БРБДЮТ у всеукраїнських та міжнародних конкурсах:

І місце – 3;

Лауреат – 3;

Обласний етап:

І місце – 4;

ІІ місце – 4;

ІІІ місце – 7;

Участь – 7;

Заохочувальна грамота – 4;

 

Сертифікати учасників – 2;