Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Результати участі БР БДЮТ у обласних, Всеукраїнських та Міжнародний масових заходах 2016-2017 Н.Р.

Всеукраїнські, міжнародні конкурси

№   

Конкурс 

Результат 

Учасник

Керівник

1

Міжнародний фестиваль дитячої демократії, телебачення, преси та дитячої творчості "Золота осінь Славутича - 2016" 

Номінація "Як стати мером" 

Номінація «Преса» 

 

 

Спеціальна премія «За оперативність та володіння словом» 

 

 

 

ІІ місце 

ІІІ місце

 

 

2 заох. грамоти

 

 

 Яна Мазуренко,  Софія Дзевенко,  Вероніка Коваленко,  Єгор Федорченко, Лідія Дащенко

 

  Яна Мазуренко Софія Дзевенко 

З.Ф.Литвин  

В.А. Філіпова 

2.

ІХ Всеукраїнський фестиваль-конкурс аматорської творчості «Пісенні візерунки»

диплом ІІ ступеня 

Ансамбль шумових інструментів «Кумасики» 

Г.С. Тупчій

3.

Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт "Я - журналіст!"

ІІ місце

Данилов Микита

Литвин З.Ф.

4.

Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацько журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»

2 лауреати

 

Литвин З.Ф.

5.

Міжнародний дитячий музичний конкурс «Фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Перлина Fest»»

ІІІ

За участь

Ансамбль шумових інструментів «Кумасики» 

Г.С. Тупчій

6.

Всеукраїнський етап акції «Годівничка»

І

І

Байбарза А.

Гайдамаченко Н.

Козаченко Н.В.

7.

ІХ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Вода – джерело життя»

І

 

 

ІІ

 

 

ІІІ

Ткачук Є. Зінькевич Д.

Ткачук Є.

Кутова Д.

Козюра Н.В.

 

Козюра Н.В.

Царенко Т.І.

8.

Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацько журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах» за 2015-2016 н.р.

ІІІ

Лауреат

Лауреат

Лауреат

Мазуренко Яна

Дзевенко Софія

Самофал Вікторія

Атанасов Микола

Литвин З.Ф.

9.

Виставка- конкурс робіт вихованців гуртків початкового технічного моделювання (2015-2016 н.р.)

ІІ

 

Ткачук Єгор

 

Козюра Н.В.

 

 

Обласний етап

№  

Конкурс

Результат

Учасник

Керівник

1.

Обласна виставка-конкурс «Український сувенір»

ІІІ місце

Марініна Ілона

Козаченко Н.В.

2.

 

Обласний фестиваль дитячих театральних колективів «Театральні обрії» 

«За вдалий дебют»

театр «Капітошка»

Павленко А.П.

«За краще виконання дитячої ролі»

Анастасія Герасименко

Павленко А.П.

3.

Обласний поетичний конкурс "Зерна доброти “ 2016р

ІІІ місце

Олександра Підгорна

Царенко Т.І.

4.

Обласний конкурс фоторобіт «Неосяжна моя, Україно!»

І місце

Куцелап А.

Кабула О.М.

І місце

Степаненко А.

Кабула О.М.

5.

Обласна історико-краєзнавча експедиція учнівської молоді «Київщина козацька»

участь

Поправка М.

Шевченко С.В.

6.

Обласна краєзнавча конференція «Київщина -  мій заповітний край»

участь

Поправка М.

Шевченко С.В.

7.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» та «Моя країна – Україна!» 

ІІ місце

Некрашевич Діана

Линник В.О.

Заох. грамота

Вовк Василь

Вовк  І.В

Заох. грамота

Заварикіна Наталія,

Кабула  О.М.

Заох. грамота

Рашківський  Олександр

Кабула  О.М.

8.

Обласна акція «Герої серед нас: сучасні захисники України» (пошукова та науково-дослідницька робота за напрямами: «Революції гідності присвячується», «Сучасні захисники України», «Доля переселенців», «Пам’ятки Другої світової війни», «Виховуємо патріотів»)

участь

Вихованці туристсько-краєзнавчих та війського-патріотичних гуртків БДЮТ

Бобровник І.А.

9.

Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Герої серед нас. Сучасні захисники України» (за  підсумками акції до Дня Гідності та Свободи (смт Баришівка)

участь

Зайченко Олена

Завируха В.Я.

 

 

 

10.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу   «Новорічний композиція»

ІІІ місце

Васильєва Софія

Литвинова О.В

ІІІ місце

Федоренко А., Назарова А.

Козюра Н.В.

11.

Обласний етап Всеукраїнської туристсько-краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна»

ІІІ місце

Слупінський Ілля

Зволінська Р.І.

12.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаємося ж, брати мої!»

ІІ місце

Крук Віолетта

Козюра Н.В.

ІІІ місце

Бабич Оксана

Вовк Ірина

13.

Обласний конкурс плакатів «Безпека руху – це життя»

ІІ місце

Чміль Павло

Козаченко Н.В.

14.

Обласний етап Всеукраїнського  гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

І місце

Підгорна О.

Царенко Т.І.

І місце

Ткачук Є.

Козюра Н.В.

ІІ місце

Оверченко А.

Бєла В.Л.

ІІ місце

Королькова Л.

Гребеніченко Г.М.

15.

Обласний етап ІХ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Вода – джерело життя»

Номінація «Оповідання з діалогом»

 

 

І місце

 

 

Бондаренко Ю.

 

 

Царенко Т.І.

Номінація «Вірш «Розмова з каплею»»

І місце

Сем’янівська Ю.

Царенко Т.І.

І місце

Коцюба В.

Царенко Т.І.

І місце

Кутова Д.

Царенко Т.І.

Номінація «Пейзаж з водою на тлі»

І місце

Ковальчук А.

Козаченко Н.В.

Номінація «Символ води в скульптурі»

І місце

Ткачук Є.

Козюра Н.В.

Номінація «Вода – це здоров’я» (етикетка)

І місце

Ткачук Є.

Слюсарєва Р.Т.

ІІ місце

Зінькевич Д.

Слюсарєва Р.Т.

 

Номінація «Крапля води в об’єктиві»

ІІ місце

Вовк В.

Вовк І.В.

16.

 

Обласний етап Всеукраїнської акції «Годівничка»

ІІ місце

Ус О.

Козаченко Н.В.

 

17.

Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт вихованців учнівської молоді  «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

ІІ місце

 

Лебедєв А.О.

18.

Обласний конкурс «В об’єктиві натураліста»

участь

Куцелап А.

Степаненко А.

Вовк І.В.

Кабула О.

19.

Обласний теап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник»

участь

Вовк В.

Вовк І.В.

20.

Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»

ІІ

Байбарза Анастасія

Козаченко Н.В.

21.

Обласний дитячо-юнацький конкурс виконавців сучасної патріотичної пісні «Калиновий дзвін»

участь

Коваленко В.

 

Філіпова В.А.

22.

Обласні змагання з водного туризму серед учнівської молоді Київщини

участь

 

Хейлик А.К.

Кабула  О.М.

 

23.

Обласні змагання з велосипедного туризму серед учнівської молоді Київщини

участь

 

Хейлик А.К.

Кабула  О.М.

 

 

air max tn pas cher air max tn pas cher air max tn pas cher parajumpers pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot golden goose outlet saldi golden goose outlet saldi golden goose outlet saldi golden goose outlet saldi golden goose outlet saldi golden goose outlet saldi chaussures de foot chaussure de foot