Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Результати участі БР БДЮТ в обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах в 2014-2015 н.р.

 Результати участі БР БДЮТ в обласних, 

           всеукраїнських, міжнародних конкурсах  в 2014-2015 н.р.

Туристсько-краєзнавчий відділ : 

п/п

Назва конкурсу

Місце

Переможець

Керівник

1.

Обласний етап Всеукраїнської туристсько-краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна»

І

 

Шевченко С.В.

2.

Урок памяті «Допоки пам'ять в серці не згасає» щодо подій на Україні під час Голодомору 1932-1933 років

Участь

 

Ярошевич А.П.

3.

Обласний конкурс фоторобіт «Неосяжна моя Україна»

Участь

Вихованці гуртка

Вовк І.В.

Кабула О.М.

4.

Обласний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робі юних фотоаматорів «Моя Україно!»

Участь

Вихованці гуртка

Вовк І.В.

Кабула О.М.

5.

Обласні змагання з техніки пішохідного туризму у закритих приміщеннях серед учнівської молоді Київщини

Участь

Команда туристичного гуртка

Хейлик А.К.

 


  

Науково-технічний відділ: 

п/п

Назва конкурсу

Місце

Переможець

Керівник

1.

Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді « Наш пошук і творчість тобі, Україно!»

 

           І

 

           І

 

Назаров Назар

 

Бельмак Сергій

 

Лебедєв А.О.

 

Лебедєв А.О.

 

 

 

 

 

 

Всеукраїнські та Міжнародні масові  заходи

п/п

Назва конкурсу

Місце

Переможець

Керівник

1.

Всеукраїнська виставка-конкурс  науково-технічної творчості  «Наш  пошук і творчість - тобі, Україно!» 

І

 

І

 

 

І

Голодний Іван

 

Назарова Анастасія

 

Ширін Вадим

Лебедєв А.О.

 

 

Лебедєв А.О.

 

Лебедєв А.О.

 

Еколого-натуралістичний  відділ: 

п/п

Назва конкурсу

Місце

Переможець

Керівник

1.

Обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»

ІІ

Бойко Марина

Вовк І.В.

2.

Обласний етап конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства та біології «Юний селекціонер та генетик»

ІІІ

Невідомська Богдана

Вовк І.В.

 

Художньо-естетичний  відділ: 

п/п

Назва конкурсу

Місце

Переможець

Керівник

1.

Обласна виставка-ярмарок декоративно- ужиткового мистецтва «Скарби рідного краю»

 

I

I

 

Бойко Олена

Смаглюк Юлія

 

 

Козюра Н.В

2.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір»

I

 

I

 

 

II

 

III

Федорук Андрій

Федорчук Андрій

 

Хамаза Євгенія

Ковіня Ірина

 

Лавріненко О.В

 

 

Перин В.М

 

Залізницька А.С

3.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

 

I

Гудзенко Вероніка Кучеренко Діана

 

Козюра Н.В

4.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої»

 

 

участь

Господаренко Ірина

Галянт Дарія

 

Жураківська Оксана

Козюра Н.В

 

Слабінська А.С

Строган Л.В

5.

Обласний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

ІІІ

 

 

Участь

Зубков Денис

Царенко Т.І.

 

 

Козаченко Н.В.

6.

Обласний огляд –фестиваль театральних колективів «Театральні обрії»

Участь

Театральний колектив «Аншлаг»

Зеленський О.Ф.

7.

Обласний дитячо-юнацький конкурс виконавців сучасної пісні «Калиновий дзвін»

Участь

 

 

Участь

Степаненко Сергій

 

Горошко Юлія

Литвин З.Ф.

 

 

 

 

 

 

Фізкультурно-спортивний  відділ: 

п/п

Назва конкурсу

Місце

Переможець

Керівник

1.

Першість Київської області з баскетболу серед юнаків 2003-2004 року народження

ІІІ

Команда гуртка «Баскетбол»

Строкін Ю.Б.

2.

І в Київській області змагання серед дівчат 2002-2003 року народження (м. Фастів)

ІІ

Команда гуртка «Баскетбол»

Строкін Ю.Б.

3.

Зональні обласні змагання з баскетболу серед учнів Загальноосвітніх навчальних закладів

Переможці І етапу

Команда гуртка «Баскетбол»

Строкін Ю.Б.

4.

Відкрита першість Київської області на призи Білоцерківської районної ДЮСШ з фут залу серед дівчат 2002-2003 року народження

І

Команда гуртка «Баскетбол»

Строкін Ю.Б.

 

 

 

Учнівське самоврядування: 

п/п

Назва конкурсу

Місце

Переможець

Керівник

1.

Обласний збір лідерів самоврядування дітей та учнівської молоді (Київ)

Участь

Мазуренко Яна

 

Н.В. Бородіна

2.

  Обласна виставка-конкурс дитячого малюнка «Право очима дитини» , робота «Діти мають право на освіту»

Заохочувальна грамота

Голуб Анастасія, учениця Розаліївського НВО

Н.В. Бородіна

  

Результати участі педагогів БР БДЮТ:

п/п

Назва конкурсу

Місце

Переможець

 

Керівник гуртка року. Джерело творчості

участь

Зеленський О.Ф.

 

air max tn pas cher air max tn pas cher air max tn pas cher parajumpers pas cher moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher barbour pas cher barbour pas cher barbour pas cher chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot chaussures de foot golden goose outlet saldi golden goose outlet saldi golden goose outlet saldi golden goose outlet saldi golden goose outlet saldi golden goose outlet saldi chaussures de foot chaussure de foot