Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Чарівниці

Творча      характеристика

      вокального ансамблю « Чарівниці»

           Керівник  -  Глущенко Людмила Павлівна

          Вокальний ансамбль «Чарівниці» розпочав свою діяльність у 1998 році. До його складу входять старша та середня група, віком від 10 до 17 років. Основний склад колективу нараховує 30 учасників: старша група – 12 учасників, середня – 18. 

  Навчання проходить за трьома рівнями. У дітей початкового рівня навчання виховується інтерес до творчої діяльності та розвиваються основні вокальні навички. Група основного рівня – це діти зі стійким інтересом до занять із вокалу; у групі вищого рівня займаються обдаровані діти, які беруть участь у  обласних та Всеукраїнських конкурсах.

   Заняття з вокалу дають можливість розвивати в дітей музичний слух, пам'ять, почуття ритму, формувати музичне мислення. Навчаючись мистецтву співу, вихованці опановують технічні та художньо – виразні засоби виконання, а також оволодівають системою співацьких навичок та вмінь: правильну вокальну поставу, звукоутворення, дихання, дикцію.

   Репертуар вокального ансамблю різноманітний. До нього входять твори українських та зарубіжних авторів, народні та естрадні пісні.

   Керівник колективу - Глущенко Людмила Павлівна має гарні організаторські здібності, уміло володіє дитячою аудиторією, багато сил приділяє вихованню любові до української пісні, розвитку  творчих здібностей кожної дитини, формуванню духовної культури. Людмила Павлівна протягом багатьох років підтримує в колективі товариські стосунки, виховує відповідальність та взаємоповагу.

   Вокальний ансамбль має великий досвід конкурсної та концертної діяльності, він є постійним учасником районних, міських та обласних конкурсів. Неодноразово був нагороджений грамотами, дипломами та цінними подарунками. Так, у 2005 році колектив став лауреатом другого ступеня обласного фестивалю « Калиновий дзвін», 2006- 2007 рік - лауреатом першого ступеня обласного конкурсу юних талантів « Таланти твої, Київщино», 2007 рік – лауреатом другої премії творчого конкурсу на  міжнародному фестивалі дитячої творчості « Золота осінь Славутича – 2007».

    Сценічна діяльність вокального  ансамблю «Чарівниці» має велику популярність у школах, трудових колективах підприємств та установ Білоцерківського району та м.Білої Церкви. Він тісно співпрацює з багатьма громадськими організаціями,  є бажаним гостем у дитячих будинках сімейного типу, інтернатних установах, закладах для дітей з обмеженими можливостями.

Ансамбль є символом відродження та популяризації української народної та сучасної естрадної пісні.

ПереглядДолученняРозмір
diyuchiy_repertuar.doc90 КБ