Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Гуртки художньо-естетичного відділу

 У 2014-2015 навчальному році на базі Білоцерківського районного будинку дитячої та юнацької творчості функцірную 67 гуртків художньо - естетичного спрямування. 

Відділ діє за 5 профілями:

  ·  декоративно-ужиткове мистецтво: м’яка іграшка, вишивка, бісероплетіння, умілі руки, обробка деревини, оригамі, квілінг, ліплення, петриківський розпис;

     ·     образотворче мистецтво: живопис, графіка;

·      театральне мистецтво: драматичне, лялькове;

·       хореографічне мистецтво: сучасне, народне;

·         вокальне мистецтво: фольклорне, естрадне.

В гуртках образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва діти творять красу, навчаються розуміти та сприймати світ через візуальне мистецтво, збагачуються емоційно-естетичним досвідом, розвивають художні здібності, образне мислення. У вихованців формується здатність спри­ймати та інтерпретувати художньо-мистецькі твори,  висловлювати особисте ставлення до них, аргументуючи свої думки та оцінки.

      Крім цього, формується художній інте­рес, смак морально-естетичних ідеалів, потреб у художньо-творчій самореалізації та духов­но-естетичному самовдоскона­ленні відповідно до індивідуаль­них можливостей та вікових етапів розвитку, формування на­вичок художньої самоосвіти та самовиховання.

Гуртківці постійно беруть участь та стають призерами районних, обласних та  всеукраїнських конкурсів.