Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Новини

УВАГА! КАРАНТИН!

Відповідно до наказу відділу освіти від 11.03.2020 №116 «Про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах освіти усіх типів та форм власності Білоцерківського району», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України короно вірусу

"Сучасні підходи щодо організації виховної роботи у закладах загальної середньої освіти Білоцерківського району"

«Сучасні підходи щодо організації виховної роботи у закладах загальної середньої освіти Білоцерківського району»

Як наші лідери в Карпати їздили. День 1


   23 березня лідери учнівського самоврядування шкіл Білоцерківського району прибули до мальовничого куточку Карпат - туристичного комплексу "Озеро Vita".

Весняна Школа лідерів у Карпатах

Лідери учнівського самоврядування Білоцерківського району вчергове довели, що вміють не тільки успішно навчатися, займатися громадською діяльністю, але й цікаво та змістовно відпочивати. 22 березня старшокласники вирушили на відпочинок до мальовничого куточку Карпат.

Педагоги-організатори новачки радяться...

       29 січня 2019 року в БР БДЮТ зібралися педагоги-організатори новачки для ділового спілкування про свої перші успіхи та невдачі в процесі роботи з дітьми з питань виховної та позаурочної роботи. 

Гурток "Юний художник"

З перших днів січня цього року у Биковогребельській філії ОНЗ працює гурток «Юний художник», яким керує і навчає учнів відома українська  художниця  Тетяна Миколаївна Фокіна. З’явилися  вже й перші проби пензля – учнівські картини, які засвідчують, що є в нашій школі майбутні художники …

Нарада керівників шкільних музеїв

      Сьогодні у Будинку творчості відбувся семінар відповідальних за роботу та розвиток музеїв шкіл Білоцерківського району . Тема семінару "Роль шкільного музею у вихованні національно свідомого громадянина, патріота своєї держави". 

Вітаємо ансамбль "Кумасики" з перемогою

Вітаємо ансамбль «Кумасики» з черговою перемогою! 2 місце на Міжнародному конкурсі—фестивалі дитячо—юнацької творчості «Перлина Fest». Ваша команда — гордість Білоцерківщини!

Засідання керівників гуртків вокальних та хореографічних гуртків

    Сьогодні  4 грудня 2018 року на семінар зібралися керівники танцювальних і вокальних гуртків і вчителі музичного мистецтва закладів загальної середньої освіти Білоцерквіського району.

Збір матеріалів