Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Члени УС Томилівського НВО відвідали вихованців реабілітаційного центру «ШАНС»

25 жовтня 2017 року члени учнівського самоврядування Томилівського НВО відвідали вихованців  реабілітаційного центру «ШАНС» .
Дорою до Центру було  хвилювання: як все пройде? чого нам очікувати? Та коли ми переступили поріг закладу, нас тепло та привітно зустріли,  і на душі стало легко.

Поки ми чекали зустрічі з вихованцями, директор закладу Богатиренко Юлія Вікторівна– дуже мила і привітна жінка -  розповіла нам про сам заклад та дітей, які там навчаються та проходять реабілітацію. Після розповіді нас пригостили гарячим чаєм та смаколиками.

Коли в актову залу, де ми очікували, привели діток-вихованців, ми зніяковіли. Адже нам ніколи не доводилось  близько спілкуватися з такими особливими дітьми, і ми взагалі не знали, як себе поводити з ними. Сьогодні їх було не багато, але всі - різної вікової категорії. Старші діти поводили себе по різному: хтось сміявся та жартував,а  хтось - соромився та  з-під лоба подивлявся на нас. Третина дітей шкільного віку були на інвалідних візках та майже не розмовляли. Дівчатка та хлопчики дошкільного віку, навпаки, почували себе вільно та невимушено: вони сміялись та спілкувались між собою.

Дуже приємно було те,  що вихованці підготувались до нашого візиту та влаштували нам цікавий захід, на якому представили  свої  досягнення . Діти разом співали пісні, розказували вірші та гралися в цікаві ігри.

Ми були дуже вражені, наші серця не залишилися байдужими, в очах наших учнів були сльози співпереживання. У кожного з нас в думках були слова: «Боже, дай їм здоров’я!»

Хочеться відмітити, що тут дуже талановиті дітки.  Дві маленькі 11–річні дівчинки дуетом заспівали для нас гарну пісню. Також до них приєдналися і ми: спочатку до маленьких музичних розминок, пізніше - до  ігор, а згодом і до розфарбовування «Квітки Бажань», яку нам на згадку подарували у закладі.

По завершенню  зустрічі ми передали подарунки, які придбали на кошти, зібрані під час благодійного солодкого ярмарку. А на згадку про себе педагоги та учні-вихованці Центру подарували нам ляльку-мотанку, зроблену власноруч.

Я впевнена, що кожен з відвідувачів даного закладу серйозно замислився над тим, що кожна людина має від долі. І ми дякуємо Богу за те, що є саме у нас. А діти, які цього не мають, потребують нашої допомоги, і ми повинні бути добросердечними та відкритими до них.

Ще раз дякуємо всім, хто долучився до благодійної справи. Адже саме добрі справи роблять наш світ кращим.

Над статтею працювали Опаніцина Дарина та Петренко Юлія.

Світливи можна переглянути тут - 

https://www.facebook.com/groups/1634052983272258/