Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

"Дивограй 2015"

      Нарешті настала довгожданна весна, навколо все зарясніло буйним цвітом. Весною все на землі пробуджується до нового життя... І саме в цю прекрасну пору всіх талановитих дітей Білоцерківщини зібрав щорічний конкурс-фестиваль дитячої та юнацької творчості "Дивограй". Він проходив у два етапи - власне конкурс  і Гала-концерт. У відбірковому  етапі конкурсу взяли участь близько 320-ти учасників - це   танцювальні колективи, вокальні гурти та окремі вокалісти.
Гала-концерт відбувся 28 квітня у районному Будинку культури. Зустрічали гостей на площі  "Барабанщиці" з Узинської ЗОШ №1, духовий оркестр із Трушківської ЗОШ та  вокально-інструментальний  ансамбль "Кумасики" зі Шкарівської ЗОШ.  Лідери учнівського самоврядування організували зі  всіма учасниками та гостями  флеш-моб "Перлина Україна". У фойє функціонувала виставка-конкурс дитячих робіт з декоративно-ужиткового мистецтва. Результати будуть оголошені на конкурсі "Керівник-гуртка року".
На свято завітали гості - начальник відділу освіти О.П. Кравченко, директори, заступники директорів з виховної роботи та педагоги-організатори шкіл району. У Гала-концерті мали честь представляти хореогафічну майстерність  танцювальний колектив  «Сан-райс» із Шкарівської ЗОШ - І місце ; танцювальний колектив «Росинка» з Матюшівської ЗОШ - ІІ місце у номінації «Хореографія» і танцювальний колектив «Шанс» із Яблунівської ЗОШ - ІІІ місце серед танцювальних колективів.

Вокальні гурти представили -  вокальний ансамбль БР БДЮТ «Сузір’я» І місце; ІІ місце - дует "Starfall" з Узинської ЗОШ №1; ІІІ місце - гурт "Квіти України" з Узинської ЗОШ №2. Чудова пісня «Мамині долоні» прозвучала у виконанні Анастасії Чумак з Матюшівської ЗОШ і саме вона отримала І місце серед вокалістів молодшої вікової категорії. Єгор Ткачук - учень Узинської ЗОШ №1, виконав пісню "Я не хочу гратись у війну" і передав усім глядачам свої глибокі переживання стосовно воєнних дії в Україні -І місце в середній віковій категорії. Олександра Блащик із Дроздівської ЗОШ виборола І місце серед вокалістів старшої вікової категорії. "Квітка-душа", яку на найвищому рівні виконала юна вокалістка, принесла їй перемогу. Всі учасники фестивалю подарували глядачам чудовий настрій і надію на краще, мирне майбуття.

В рамках фестивалю-конкурсу "Дивограй 2015" проходила благодійна акція на підтримку Білоцерківського дитячого будинку-інтернату, всі зібрані кошти будуть передані на потреби цього закладу.