Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

«Добрий вечір тобі, пане господарю…»

13 січня - Старий Новий рік, або свято Меланки, або Щедрий вечір. Характерною прикметою новорічного свята в Україні є давній народний звичай церемоніальних обходів хат із побажанням щастя та добробуту членам сім'ї.

У цей день гуртківці БР БДЮТ з Козою, Меланкою, Василем та урочистими щедруваннями привітали працівників Білоцерківської РДА, Обласний центр творчості дітей та юнацтва Київщини, Відділ культури і туризму Білоцерківської РДА, жителів міста Білої Церкви та Узина.

У святковому дійстві взяли участь 18 дітей з Білоцерківського району. У своїх дзвінких щедрівках діти бажали здоров’я, злагоди у родинах, достатку, а головне миру. Щедрівки та гумористичні сценки приємно порадували глядацьку аудиторію. Усі зустрічали щедрівників як годиться: дарували солодощі й гостинці. В.о. голови Білоцерківської РДА - Юрій Савчук подякував артистам  за збереження традицій і культури України та побажав щедрувальникам успішного нового рокуА про те, що раді таким гостям  всі – свідчить повний мішок нащедрованих солодощів та світлини, викладені дітьми в мережу у той же день. Гарного всім нам та веселого нового року!