Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Герої живуть серед нас

23 листопада 2016 року в приміщенні Узинської ЗОШ І-ІІІст. №1 відбулася районна учнівська конференція учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України». Організаторами акції виступила комісія з питань толерантності, волонтерства, духовного розвитку, захисту прав дітей та допомоги в проблемних ситуаціях районної ради дітей Білоцерківщини за ініціативи районного будинку дитячої та юнацької творчості.

      Конференція стала підсумком районної акції, що проходила серед учнів загальноосвітніх шкіл району.  В ній взяли участь учні та педагоги з 21 навчального закладу. Пошуковою роботою охоплено 5 напрямів.

      10 талановитих педагогів-організаторів представили розробки виховних заходів за даною тематикою.  Найбагатшим роботами виявився напрям, де юні пошуковці розповідали про своїх героїв-земляків, що захищали і продовжують захищати нашу рідну землю від неочікуваної біди. 13 робіт про сучасних захисників України представлено на розгляд лідерської комісії.  Всі вони досить цікаві і варті уваги, адже кожен учасник писав про СВОГО героя – свого земляка, кожна історія неповторна, сповнена трагедії і поваги за тих, хто навіть ціною власного життя дарує нам мир.

      На конференції учні презентували кращі дослідження за напрямами: «Революції гідності присвячується» - Бондар Тетяна (Матюшівська ЗОШ); «Доля переселенців» - Ложка Давид (НВК «Узинська гімназія»).  Зайченко Олена (Пилипчанський НВК), Павлюк Олександр (Малоантонівське  НВО), та Кухаренко Ніка (Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1) розкрили напрям: «Сучасні захисники України». Про «Пам’ятки Другої світової війни» розповіли: Однорог Ірина  (Биковогребельське НВО) та Садовська Анастасія (Іванівський НВК).

     До організації конференції лідери УС підійшли творчо. Затамувавши подих, присутні мали змогу згадати буремні події останніх років, переглянути відеосюжети, що супроводжували кожен напрям. Живе спілкування з героями, що повернулися з рубежів АТО та волонтерами додало зворушливості і задушевності.

     Страшнішого лиха ніж війна немає на світі, бо ж вона забирає найрідніших, найсильніших і найвідданіших синів землі. Це біль всієї країни,  кожної матері, дружини, доньки та сина. Хвилиною мовчання  присутні вшанували пам'ять  всіх загиблих героїв району.

      Дякуємо за проведену роботу членам комісії з питань толерантності, волонтерства, духовного розвитку, захисту прав дітей та допомоги в проблемних ситуаціях районної ради дітей Білоцерківщини: Олександрі Середі ( Фурсівська ЗОШ), Тетяні Єсиповій (Озернянська ЗОШ І-ІІст), Вікторії Прусенко (Озернянська ЗОШ І-ІІІст), Володимиру Дубовенку (Маловільшанська ЗОШ І-ІІІст.№2), Тетяні Бондар (Матюшівська ЗОШ І-ІІст.) та кураторам комісії – педагогам-організаторам ЗНЗ району: Наталії Бондар (Матюшвська ЗОШ І-ІІ ст,), Тетяні Бодарацькій (Озернянська ЗОШ І-ІІст.), Вероніці Ніздрячовій (Малоантонівське НВО),  Ірині Ганзевич (Потіївське НВО), Ірині Герасименко (Маловільшанська ЗОШ І-ІІІст.№2),

А. Пустовіт (Піщанське НВО) за проведену роботу і переконані, що свою роботу вони продовжать вже в акції по організації збору подарунків для дітей, що перебувають у зоні проведення АТО.

Ірина Бобровник, заступник директора БР БДЮТ