Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

«Хай буде дитинство щасливим моє»

 Хай буде дитинство щасливим моє

  Традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» - чудове свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини та рідний край.

 З нагоди свята сьогодні в Білоцерківському районному будинку дитячої та юнацької творчості відбулося справжнє гучне дійство для дітей молодшого та середнього шкільного віку.  Спортивні змагання «Веселі старти» викликали неабияке задоволення серед учасників команд.  Дитячі малюнки на асфальті «Я малюю світ» зробили яскравою територію будинку творчості, а малюнки  «Face Art» засяяли  веселкою на личках дітвори. А ще були цікаві вікторини та запальні флешмоби. Та понад усе дітям сподобалися солодкі гостинці та шматочки яскравої гірлянди з повітряних кульок, які отримали всі учасники свята на згадку.

Діти роблять наше життя цікавим, наповнюють його радістю і щастям. А ми, дорослі, маємо робити все, аби їх дитинство було щасливим і безхмарним.