Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Конкурс театральних колективів «Золота маска» та конкурс лялькових театрів «Сонячний промінчик»

28 березня в районному Будинку культури зустрічали юних театралів на районних конкурсах театральних колективів «Золота маска» та конкурсі лялькових театрів «Сонячний  промінчик».

У конкурсі взяли участь 4 лялькових та 6 театральних колективів  Білоцерківського району.  Кожна вистава була по-своєму неповторна. Під час кожного виступу відбувався обмін енергії, позитивних емоцій між акторами і глядачами. Наймолодші глядачі з ДНЗ «Сонечко» та «Зірочка» із великим задоволенням переглянули лялькові вистави і отримали багато вражень від побаченого.

Усі учасники нашого конкурсу «Золота маска» готувалися  дуже активно, творчо і наполегливо.  Кожен театральний колектив презентував різножанровий формат вистав, який підкреслив професіоналізм їх керівників та розкрив нові акторські зірки серед учнів району.

Журі на чолі з артисткою драми Київського обласного академічного музично-драматичного театру імені П.К. Саксаганського – Анжелікою Кісліциною визначили та нагородили переможців:

І місце – ляльковий театр «Чудасія» Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, керівник – Наталія Козюра;

І місце – театральний колектив «Дебют» (старша група) Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник – Тетяна Яковенко;

ІІ місце – театральний колектив «Капітошка» Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, керівник – Алла Павленко;

ІІІ місце – театральний колектив «Аншлаг» Глушківського НВО, керівник – Олександр Зеленський.

Дякуємо всім, хто показав свою майстерність на конкурсах, свої нові досягнення і любов до своєї справи. Усі ви є маленькими частинками театрального мистецтва. Тому, ми бажаємо вам натхнення, бажання працювати для гарних результатів і нових творчих здобутків.