Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Конкурс юних журналістів «Вперед, юнкоре!»

27 лютого 2016 року Білоцерківщина зустрічала юнкорів дитячих шкільних газет на ІХ районному (відкритому) конкурсі юних журналістів «Вперед, юнкоре!», який проведено за підтримки народного депутата України В. І. Гудзенка. Цього року у конкурсі взяли участь 19 команд з Білоцерківського району та команда з  м. Борисполя.    

 Розпочався конкурс прес-коференцією з членами журі: юні журналісти демонстрували вміння формулювати і задавати запитання.    Далі на учасників конкурсу чекало цікаве і непросте завдання: у жанрі репортаж конкурсанти мали випустити бліц-номер розміром у 1 шпальту (формат А-4) за темою «Велика перерва». Всі конкурсанти справилися з поставленим завданням, а професійне журі відповідально оцінило роботу як початківців, так і бувалих юнкорів.        Відчувалася наполеглива праця гуртківців Білоцерківського району. Переможцями конкурсу стали: І місце – команда  Острійківської ЗОШ І-ІІІ ст.,  ІІ місце – команда Узинської гімназії, ІІІ місце розділили  – команда Макіївського НВО та команда Чепиліївського НВК.

  У номінації «Краща журналістська робота» перемогу здобула Дзевенко Софія з Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ст., а у номінації «Кращий літературний твір» перемогла команда Пилипчанського НВК.

    Учасників конкурсу привітали помічник – консультант народного депутата України Віталія Гудзенка Людмила Веряскіна, члени журі Євгеній Гудзенко, Марина Бурдейна, Наталія Мельник.