Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Козацькая слава – не пуста забава…

Цього травневого дня сонце радісно усміхалося всім учасникам Першого (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» на Білоцерківщині.

21-22 травня оздоровчий табір «Дружба» гостинно вітав всіх учасників та гостей гри, відкриваючи сезон літного відпочинку дітей. Для того, щоб дітям було весело і цікаво – на славу постаралися дорослі, починаючи від голови Білоцерківської РДА Вадима Маршалка і закінчуючи працівниками табору: були виділені кошти на харчування учасників та придбання призів переможцям конкурсу, підготовлені корпуси для відпочинку, майданчики для проведення конкурсних змагань, їдальня. Близько 300 учнів загальноосвітніх шкіл району взяли участь у грі, достойно представивши свої команди.

На свято завітали голова та його заступник Білоцерківської РДА – Вадим Маршалок і Юлія Устич, голова та заступник районної  Ради – Віталій Гринчук і Анатолій Чичикало, помічник народного депутата України Віталія Гудзенка Людмила Веряскіна, начальник відділу освіти – Оксана Кравченко, воїни АТО.

Очолив суддійську колегію осавул Фурсівської сотні – Вячеслав Павлюк.

У програмі гри були не лише традиційні конкурси «Смуга перешкод», «Рятівник», «Ватра», «Линва», «Стрільба», «Теренова гра», а й цікаві спортивні хвилини відпочинку. Пізно ввечері на учасників змагань чекала справжня «Ватра» - вогнище, біля якого всі учасники демонстрували свої таланти та якнайкраще намагалися представити свої команди. Не обійшлося і без яскравої молодіжної дискотеки тут же біля вогнища.

Наступного дня змагань імпровізована сцена та «вільний» мікрофон у вільний від змагань час дали можливість всім учасникам проявити свої таланти – як дітям, так і дорослим. Звучали чудові пісні під гітару у виконанні Богданів Дейнеки та Лініченка, вірші про воїнів АТО, які залюбки дарували глядачам автори та інші цікаві номери. Смачний козацький куліш, який приготували для всіх учасників гри працівники їдальні, став родзинкою дводенного перебування у таборі.

Другий день змагань добіг кінця. Урочисте шикування, слова вітань від почесних гостей і найхвилюючіша мить – визначення та оголошення переможців. Призери окремих конкурсів нагороджені дипломами та компасами.

ІІІ загальнокомандне місце виборола команда НВК «Узинська гімназія»;

ІІ місце – команда Дроздівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Переможцем гри стала команда Терезинського НВО.

З чудовим настроєм, гарними емоціями діти поверталися додому, сподіваючись на швидку зустріч у таборі "Країна вільного руху".