Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Лідерград – це місце яскравих зустрічей

Нарешті вона настала – довгоочікувана мить зустрічі лідерів Районної Ради дітей Білоцерківщини у здравниці «Дружба». Тут вони збираються вже четверте літо.

- Кожен з нас знає, що Лідерград – це місце яскравих зустрічей, щасливих спогадів і нових друзів, кажуть лідери.

«Хто ж такі лідери?» - це тема першого тренінгу, підготовленого самими учасниками збору, де вони чітко визначають, що лідер – це той, хто попереду, хто вміє організувати і повести за собою колектив; той, хто навчився сам і дає можливість розкритися і навчитися іншим.

            З першої зустрічі з цьогорічними лідерами розумієш, що тут зібралися саме ті, для кого ця робота є змістом життя. Вони енергійні, креативні, винахідливі, розумні і дуже активні. З ними легко і просто організувати будь-який захід у найкоротший час.

            Саме таким став день України в таборі. Вранці до дітвори завітали кращі педагоги-організатори зі шкіл Білоцерківського району, які майстерно провели тренінги «Готуємося до шкільних виборів», «Хто такі волонтери?», «Здібний організатор». Квест «Україна – моя Батьківщина» став випробуванням у знанні історії, географії, фольклору і традицій своєї країни.

Вечірня програма «Моя Батьківщина – це рідна земля, що кожного з нас народила» підвела підсумок усього дня. На свято завітали голова Білоцерківської РДА Вадим Маршалок,  начальник відділу освіти Оксана Кравченко та багато інших цікавих гостей. Разом з дітьми вони вплітали у вінок Україні свої побажання і сподівання. На завершення танцювали флешмоб «Перлина Україна». Зворушливе свято не залишило байдужим нікого.

            Попереду ще багато цікавих програм, тренінгів, які стануть у пригоді лідерам у організації роботи в своїх шкільних колективах. 10 днів пролетять непомітно, а потім будуть короткі зустрічі на конференціях, лідерських зборах і довге очікування наступного літа та нових неповторних вражень.

Анастасія Борзак, спецкор «Лідерграду»