Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Нас подружив фестиваль!

Ось і настала довгоочікувана подорож до чудового міста Славутича, в якому двадцять другий раз відбуватиметься яскравий фестиваль «Золота осінь Славутича!» Гостей зустрічають тепло та дуже привітно - відразу видно: тут на нас чекали!

Приїхавши та залишивши речі в хостелі, наша команда «Дзиґа» поспішила на прес-конференцію з в.о. міського голови, оргкомітетом та гостями фестивалю. Отримавши конкурсні завдання, ми з головою занурилися у роботу, бо не хочеться ж дуже «задніх» пасти.

Вечір видався не менш насиченим та яскравим – традиційну ходу цього року супроводжувала команда байкерів. Явище неперевершене! Святковий концерт кращих колективів палацу творчості та гостей додав бадьорого настрою, а молодіжна дискотека дала можливість ближче познайомитися всім учасникам фестивалю.

Вже в перший день перебування тут ми встигли познайомитися чи не з усіма представниками з інших команд. Найбільш приємним для нас було знайомство з учасниками, які приїхали сюди із Польщі та Білорусі. Сміливо можу сказати, що нас подружив фестиваль, адже де ще можна знайти таку кількість людей із спільними хобі та захопленнями? А ще нам вдалося поспілкуватися з місцевими байкерами. Багато позитиву додало гарного настрою. Він нам дуже потрібний для наступного конкурсного дня, де наша команда братиме участь у цікавій грі «Як стати мером».

Попри величезне хвилювання, на мою думку, виступ був вдалий. Усі команди гідні суперники, та, незважаючи на це, між групами панувала позитивна атмосфера.

Ми дуже раді, що знову гостювали на ЗОСі і сподіваємося, що це не останній візит, адже тільки в Славутичі нас завжди зустрічають так тепло, привітно та душевно-щиро. Хочеться подякувати організаторам цього чудового фестивалю за купу незабутніх вражень та емоцій!

P.S. Ура! Ми перемогли! ІІ місце у номінації «Як стати мером?» та ІІІ місце у номінації «Преса». Яке ж це солодке слово «перемога»!

Вікторія Самофал, юнкор журналу «Дзиґа»