Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

"Наші надії"

        16 листопада 2011 року у приміщенні обласного музично-драматичного театру ім. Саксаганського відбувся Ґала-концерт районного конкурсу дитячої та юнацької творчості Білоцерківщини "Наші надії".  У конкурсі взяли участь учні з 29 шкіл району, це близько 400 юних обдарувань з вокалу, хореографії та декламаторів.  

        На ґала-концерті мали честь представляти    свої колективи кращі з кращих. Серед вокалістів ними стали: володарі ґран-прі - Невідомська Богдана, учениця Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та  хореографічний колектив "Сан-райс" Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ст.

          Першими серед вокалістів стали в молодшій віковій котегорії - Харченко Богдана, в середній - Степаненко Сергій, в старшій - Олійник Григорій.    

       Найкращими танцюристами журі визнало хореографічний гурток "Квіти України" з Піщанського НВО, танцювальний колектив "Росинка" з Матюшів та "Веселі намистинки" з Фурсівської ЗОШ І-ІІІ ст.   

 Рішення журі

про підсумки проведення районного конкурсу

 дитячої та юнацької творчості

 «Наші надії»

 

П.І. переможця

місце

школа

керівник

 

ВОКАЛ:

Молодша вікова категорія

 

 

 

1.

Харченко Богдана

 

І

Матюшівська ЗОШ І-ІІст

Кандзьоба С.Г.

.

 

2.

Гуцаленко Віка

ІІ

Малоантонівське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок»

 

3.

Крижанівська Софія

ІІІ

Яблунівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Глущенко Л. П

 

Середня вікова категорія

 

 

 

5.

Степаненко Сергій

І

Узинська гімназія

Кузьменко А.І.

6.

Ковтюх Олена

ІІ

Узинська ЗОШ

 І-ІІІ ст. №1

 

7.

Голуб Анастасія

ІІ

БРБТЮ (Гімназія)

Глущенко Ю.О.

8.

Дудка Каріна

ІІІ

Дроздівська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

9.

Лебєдєва Катерина

ІІІ

Сухоліська ЗОШ І-ІІ ст.

Шевченко І. Т.

 

Старша вікова категорія

 

 

 

10.

Олійник Григорій

І

Маловільшанське НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок»

Драбинка М. П.

11.

Синявська Альона

ІІ

Піщанське НВК«ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок»

Ляшенко Л.П.

12.

Середа Людмила

ІІ

Фурсівська ЗОШ І-ІІІст.

Долиненко Л.П.

13.

Кучер Тетяна

ІІІ

Розаліївське НВО«ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок»

 

 

Ансамблі

 

 

 

14.

Вокальний ансамбль «Опеньочки»

І

Фурсівська ЗОШ І-ІІІст.

Долиненко Л.П.

15.

Квінтет «Чарівниці»

ІІ

Яблунівська ЗОШ І-ІІІст.

Глущенко Л.П.

16.

Вокальна група

ІІІ

Узинська ЗОШ І-ІІІст. №2

 

 

Дуети

 

 

 

17.

«Казкові сни»

І

Маловільшанська ЗОШ І-ІІІст.

Лиско В.В.

18.

«Квітуча Україна»

ІІ

Узинська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

 

19.

«Квіти України»

ІІІ

Піщанське НВО«ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок»

Ляшенко Л.П.

 

ХОРЕОГРАФІЯ

Молодша вікова категорія

 

 

 

20.

Хореографічний колектив «Квіти України»

І

Піщанське НВО«ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок»

Ляшенко Л.П.

21.

Хореографічний колектив «Росинка»

ІІ

Матюшівська ЗОШ І-ІІст.

Онищенко Т. М.

22.

Хореографічний колектив «Зорепад»

ІІІ

Пилипчанська ЗОШ І-ІІІ ст..

Крижанівська Т.О.

23.

Хореографічний колектив «Фантазія»

ІІІ

Поправська ЗОШ І-ІІІст.

Архипенко О.С.

 

Середня вікова категорія

 

 

 

24.

Хореографічний колектив «Росинка»

І

Матюшівська ЗОШ І-ІІ ст.

Онищенко Т. М.

25.

Хореографічний колектив «Зорепад»

ІІ

Пилипчанська ЗОШ І-ІІІст.

Крижанівська Т.О.

26.

Хореографічний колектив "Фарби"

ІІІ

БРБДЮТ

Барахніна К.А.

27

Шкарівка

Гран-прі

Шкарівська ЗОШ І-ІІІст.

Шалабай А.В.

 

Старша вікова категорія

 

 

 

28

«Веселі намистинки»

 

Фурсівська ЗОШ

Шевченко С.В.