Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

«Наші надії-2017»

Творчий конкурс юних талантів
30 листопада в районному Будинку культури відбувся традиційний конкурс дитячої та юнацької творчості Білоцерківщини «Наші надії-2017».
Вже багато років поспіль він збирає на сцені талановитих дітей району, відкриваючи їм стежину у творче життя. А вони, закохані у пісню, готові присвятити мистецтву своє майбутнє.
Кожен з виступів юних співаків вирізнявся особливою манерою виконання та вмінням триматися на сцені. У піснях звучала тематика рідного краю та України, щасливого дитинства і дружби.
Конкурсна програма поділялася на три вікові групи. В старшій групі переможцями стали: Вероніка Коваленко (Узинська ЗОШ №2 І-ІІІ ст.), Вероніка Бєкєтова (Узинська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.), Максим Кірсанов (Розаліївське НВО). Середня група – Даніл Бедінський (НВК «Узинська гімназія»), а в молодшій групі призерами стали Вікторія Гуцаленко (МалоантонівськеНВО) і Тетяна Бучок (Матюшівська ЗОШ І-ІІст.)
Яскраві номери подарували глядачам ансамбль шумових інструментів «Кумасики» (Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та ансамбль «Ложкарі» (Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст.) Чудові українські пісні прозвучали у виконанні ансамблів «Сузір’я» (БР БДЮТ), «Чарівниці» (Яблунівська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Любисток» (Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст.).
Вальс танцювального колективу «Freedom» з Дроздівської школи не залишив байдужим жодного глядача в залі, адже виглядали юні танцюристи надзвичайно витончено і ніжно.
Фінальним і позитивним номером Ґала-концерту стала пісня «Дитинство не втрачай» у виконанні квартету «Квітуча Україна» (Піщанське НВО).
Також під час концерту нагородили дітей, які стали переможцями у виставках образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Осінні барви» та «Зимовий візерунок».
Всі переможці окрім дипломів отримали цінні подарунки, які допоможуть нашим вихованцям ще більше розвивати свої таланти. Такі події як конкурс «Наші надії» надовго запам`ятовуються дітям, пробуджують у їхніх серцях добро і радість, любов і надію, бажання стати кращими. А дорослі мають підтримувати та допомагати їм у цьому. Саме такими дорослими стали керівники вихованців, які підготувати юних вокалістів і танцюристів; організатори заходу – працівники районного будинку дитячої та юнацької творчості та почесні гості, які фінансово підтримали юні таланти, а саме: Віталій Гринчук, голова районної Ради, Юрій Савчук та Володимир Толочко – заступники голови райдержадміністрації, начальник відділу освіти – Оксана Кравченко, міський голова міста Узин – Олександр Охріменко та помічник народного депутата України Віталія Гудзенка – Євгеній Гудзенко. Бажаємо успіхів молодим аматорам!