Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Педагоги-організатори новачки радяться...

       29 січня 2019 року в БР БДЮТ зібралися педагоги-організатори новачки для ділового спілкування про свої перші успіхи та невдачі в процесі роботи з дітьми з питань виховної та позаурочної роботи. 

        Найрізноманітніші питання піднімалися молодими спеціалістами перед організаторами заходу, аби отримати конкретні відповіді: як організувати роботу з дитячими колективами, як розпочати роботу з учнівського самоврядування, якою необхідною документацією має користуватися педагог-організатор у роботі тощо. 

       В діловій невимушеній розмові взяли участь педагоги-організатори з Озернянської ЗОШ І-ІІІ ст., Потіївського НВО, Чупирянського НВО, Дроздівської ЗОШ І-ІІІ ст., Маловільшанського НВК. Консультувала з питань виховної та позаурочної роботи молодих спеціалістів директор БДЮТ Зінаїда Литвин.

        Спілкування пройшло в невимушеній обстановці, щоб молоді педагоги-організатори, які  стикаються у своїй роботі з найнепербачуванішими ситуаціями, котрі вирішувати їх треба швидко і самотужки, відчули підтримку від людей, які по-справжньому опікуються виховною роботою в районі.