Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Районний конкурс педагогічної майстерності

      22 травня 2015 року Білоцерківським районним будинком дитячої та юнацької творчості  проведено  конкурс педагогічної майстерності  «Педагог організатор  – 2015», метою якого стало виявлення і підтримка  ініціативних та творчих педагогів, зростання їх професійної майстерності, популяризація  кращих педагогічних здобутків, виявлення і пропаганда кращого педагогічного досвіду та підвищення  ролі педагога-організатора у виконанні основних завдань національного-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.                                          

      Такий конкурс на Білоцерківщині проводився вже втретє , а тому до нього готувалися всі дуже ретельно, як учасники так і організатори конкурсу. За поданими конкурсними матеріалами журі визначило учасників заключного етапу конкурсу. Ними стали Альона Дяченко (педагог-організатор Чепиліївського НВК), Тетяна Бодарацька (педагог-організатор Озерняньської ЗОШ І-ІІІ ст. .№1), Андрій Кусак (педагог-організатор Узинської ЗОШ І-ІІ ст. .№5), Віта Назарко (педагог-організатор Розаліївського НВО).  За традицією, на початку конкурсної програми всіх учасників привітала директор БР БДЮТ  Зінаїда  Литвин, словами подяки за важку і наполегливу працю, за любов до дітей та бажання розвивати їх таланти в позаурочний час. Програма конкурсних випробувань для педагогів-організаторів передбачала такі конкурсні випробування,  в яких  педагоги мали змогу максимально показати свій педагогічний талант, майстерність та вміння працювати з учнівським колективом. Не залишилась без уваги і «творча особистість» педагога-організатора, в одному із конкурсних завдань вони демонстрували своє хобі, талант,  свої захоплення, вміння бути  оригінальними,  творчими,  показали свої акторські та режисерські здібності, вміння розвивати не тільки свої власні, а й дитячі таланти. Увагу членів журі та всіх присутніх у залі педагогів-організаторів загальноосвітніх шкіл району, привернула різноманітність тематик заходів,що демонстрували конкурсанти, творчий підхід до викладання матеріалу, вдале використання інформаційних технологій, проведення традиційних та нетрадиційних масових заходів, залучення дітей до  самостійного вирішення питань самоврядування,  організації колективних творчих справ, проведення тих чи інших масових  заходів, їх активність та ініціативність. Надані учасниками конкурсу презентації засвідчили високий творчий потенціал педагогів-організаторів, педагогічний, акторський і режисерський таланти.

 За підсумками результатів конкурсу журі  визначили переможців  районного  конкурсу педагогічної майстерності «Педагог-організатор – 2015 » :

І місце - Віта Назарко (педагог-організатор Розаліївського НВО);

ІІ місце - Альона Дяченко (педагог-організатор Чепиліївського НВК);

ІІ місце - Тетяна Бодарацька (педагог-організатор Озерняньської ЗОШ І-ІІ ст. .№1);

ІІІ місце -  Андрій Кусак (педагог-організатор Узинської ЗОШ І-ІІ ст. .№5).

  Всі інші учасники, які не приймали участь в заключному етапі конкурсу  були нагороджені грамотами  за активну участь.

     Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо творчих успіхів та незгасаючого натхнення на педагогічній ниві.