Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Семінар-практикум керівників бібліотечно-бібліографічних гуртків та літературних студій

       23 березня  2011 року  у приміщені Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулася творча зустріч керівників бібліотечно-бібліографічних гуртків та літературних студій БДЮТ із відомими поетами Володимиром Дідківським, Петром Розвозчиком  та Любов Завіщаною- членами Національної спілки письменників України. У роботі творчого семінару-практикусу взяли участь  учителі української мови та літератури та юні талановиті вихованці гуртків - поети-початківці, декламатори, юнкори.

          На майстер-класі, який проводив Володимир Дідківський, юні аматори читали власні поезії, а відомий поет коректував та запросив кращих з молодих поетів до участі у роботі районного клубу поетів-початківців "Озерця дитинства". Кращому декламатору гуморесок поета, Богдану Дейнеці Володимир Дідківський подарував збірку власних гуморесок з автографом.

 Довго  лунали рядки чудових поеій у виконанні поетів. Діти і дорослі зачаровано вслухалися у кожне слово поетів. Натхненні зустріччю, всі повернулися до рідних домівок, щоб обов'язково зустрітися ще раз.