Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Семінар з корфболу

 7 грудня 2016 року Пилипчанський НВК знову прийняв чергових відвідувачів – вчителів фізичного виховання  навчальних закладів Білоцерківщини і сусідніх районів Київської області.  Головною темою семінарського заняття було впровадження і перспективи розвитку нової командної гри – КОРФБОЛУ у нашій області і в усій країні.

Вчитель фізичного виховання Пилипчанського НВК  Строкін Юрій Борисович  та почесний гість семінару - доцент кафедри філософії та управління КВНЗ КОР "Академія неперервної освіти"  кандидат педагогічних наук, доцент Лакіза Олексій Миколайович   представили учасникам семінару навчальні програми (модулі) "Корфбол" для 5-9 та класів та гуртків з корфболу  для 7-11 класів  загальноосвітніх навчальних закладів,  покроково алгоритм практичного впровадження гри в навчальний процес, а також  технічні моменти матеріального забезпечення своїх закладів для розвитку гри.

 І, звичайно ж, семінарське заняття було б неповним без практичного майстер-класу. Юні спортсмени Пилипчанського НВК у своєму спортзалі під керівництвом Строкіна Юрія Борисовича в присутності тридцяти учасників семінару показали комплекс тренувальних вправ, головні елементи гри в корфбол з коментарями тренера, а також провели показову гру по всіх правилах.

Головним висновком проведеного семінару стало рішення розвивати корфбол у нашій області, оскільки ця гра має ряд значних переваг. 17 вчителів тут же на семінарі підписали заявку на отримання методичних матеріалів для негайного впровадження модулів у навчальний процес і подальше проходження навчання. Наступний семінар буде чисто практичним і за участі самих вчителів.

 Наступний семінар – знову у нашій школі, і вже – для директорів шкіл району.