Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Стартувала "Джура"

           Надворі ще березень, а вчителі Білоцерківщини, відповідальні за організацію гри "Джура" в школах району, вже розпочали тренувальний сезон.

      27.03.2015 р. в парку "Олександрія" зібралися більше 50 найактивніших, найспортивніших  учителів, які в душі почувають себе дітьми і з задоволенням будуть грати з ними в цікаву гру, яка охоплює різні сфери: від детального вивчення історії запорізького козацтва та української армії до спортивної та початкової військової підготовки, аби діти зростали сміливими, мужніми, спритними, вправними - справжніми патріотами своєї вітчизни.

       Щоб вчити інших - треба самому добре  вміти. Отож саме  таку  мету поставив перед собою семінар-практикум: навчитися долати смугу перешкод, вміти розбити та впорядкувати табір, навчитися правильно впорядкувувати стрій та багато іншого.

          День видався чудовим, тож всі бажаючі керівники змогли піднятися на висоту 4-5 метрів, щоб по справжньому відчути екстрим висоти. Керував тренуваннями майстер своєї справи - інструктор Сергій Васильєв. Перед початком тренувань з напутніми словами до учасників семінару звернулася начальник відділу освіти О.П. Кравченко, якій небайдужа організація такої важливої справи.

       Заряд бадьорості, який отримали керівники-вчителі в процесі тренувань, вони понесли своїм учням, щоб гарно підготувати їх до участі в районному конкурсі гри "Джура", яка відбудеться в травні цього року.

Переглянути відео можна тут.