Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Свято осені в позашкіллі

18 вересня, вкотре всі вихованці БР БДЮТ разом відкрили двері  в чарівну  країну  мрій, цікавих справ, власних талантів, територію  дитинства, де мешкають заповітні мрії - розпочався новий навчальний рік!

 Щодня щирі й гарячі серця дорослих людей допомагають юним і допитливим пізнати довкілля і себе, доторкнутися до прекрасного, зробити творчі відкриття, здобути перші перемоги. Будинок дитячої творчості – це неповторний світ багатьох  цікавинок, в ньому знайдеться місце для кожної дитини.

З  гарним, веселим настроєм розпочався новий навчальний рік у вихованців Будинку творчості. Цього разу дорослі разом з дітьми влаштували чудове свято осені. Позмагалися між собою всі гуртківці: представили на огляд журі композиції з природніх матеріалів, малювали осінь, проявили фантазію та креативність і виготовили костюми веселих фруктів та овочів, а ще традиційно співали пісень, розважалися, танцювали. А після свята одержали солодощі і  традиційне морозиво від Геннадія Молочківського.

Вікна нашого Будинку зранку і до пізнього вечора світяться  щастям дитинства.  Він завжди потрібен дорослим і дітям, бо живе у ньому дух творчості, таланту і радості.  То ж  успішного нового творчого року в позашкіллі!

Вікторія Філіпова, культорганізатор БР БДЮТ