Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Творча зустріч

         Надворі вже  літо, час найдовших канікул, а в лідерів учнівського самоврядування Білоцерківщини  робота у розпалі.

4 червня вони зустрілися з головою Білоцерківської районної Ради Леонідом Розпутнім, аби поспілкуватися, обговорити наболілі питання та намітити план  спільних дій у роботі районної літньої школи лідерів учнівського самоврядування в  оздоровчому таборі «Дружба», яка діятиме з 6 по 16 серпня 2015 року.

Зустріч пройшла у теплій невимушеній обстановці. Діти – голови комісій -  підсумували результати роботи, проведеної протягом року, акцентували увагу на те, що вдалося найкраще і звернули особливу увагу на  ті проекти, які так і не змогли втілити в життя. Знайомство з Леонідом Анатолійовичем дало змогу дітям більш детально дізнатися про діяльність районної Ради та її місію в галузі територіальної реформи. Леонід Анатолійович своїм виступом довів старшокласникам, що районна Рада на перше місце виносить питання освіти підростаючого покоління і намагається робити все, аби діти почувалися комфортно в своїх навчальних закладах. Діти в свою чергу приємно здивували голову районної Ради своєю компетенцією в питанні місцевого самоврядування.

До творчого діалогу долучилися начальник відділу освіти Білоцерківської РДА – Оксана Кравченко та директор Білоцерківського районного будинку дитячої та юнацької творчості – Зінаїда Литвин.

В цілому зустріч була корисною як для дітей, так і для голови районної Ради, адже вони більше дізналися про діяльність одне одного та заручилися в подальшому підтримувати розпочату роботу та продовжувати співпрацю.

З. Литвин, директор БР БДЮТ