Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

У пошуках скарбів

У міжнародний день захисту дітей своє дозвілля вихованці Білоцерківського районного будинку дитячої та юнацької творчості та запрошені учні шкіл району провели по особливому - вони шукали скарби піратів Карибського моря! Веселу захоплюючу гру «У пошуках скарбів» для них підготували працівники будинку творчості.

Перед початком заходу привітати всіх учасників завітали начальник відділу освіти Білоцерківської РДА – Оксана Кравченко, начальник відділу культури Білоцерківської РДА Людмила Поліщук та Валентина Бачинська – працівник служби у справах дітей Київської ОДА. Вони бажали дітям яскравого сонця, блакитного мирного неба та веселих безтурботних канікул.

Аж ось на галявині зявляється сам капітан Флінт! Він сповіщає всім присутнім, що далеко, на невідомому острові, знаходиться справжнісінький скарб піратів, який викинуло море після шторму. Всі, хто хоче знайти скарб, мають тимчасово стати піратами і виконати безліч незвичайних завдань. Отож подорож почалася! Шість станцій пройшли учасники гри, а їх зібралося немало-небагато  - близько 300 дітей! Впевнено вони долали всі перешкоди: відповідали на запитання з морської тематики, відгадували загадки, змагалися у спритності та витривалості, грали у спортивні ігри. На кожній станції визначався індивідуальний переможець у кожній команді, який отримував приз. А всі разом команди, пройшовши всі станції, мали отримати частину чарівної карти, щоб, склавши їх докупи, визначити місце знаходження скарбу. Капітани команд склали карту і всі разом вирушили на пошуки скарбу. Нарешті – ось вона, чарівна скриня, повна золотих монет!

Скарб розділили по-чесному, по кількості учасників від школи. А потім на всіх  чекав солодкий сюрприз від голови Білоцерківської РДА Вадима Маршалка – смачне морозиво.  День видався чудовий, погода не підвела, а гра була цікавою і захоплюючою. Сподіваємося, що і наступного року діти дочекаються не менш яскравого свята.

Директор БДЮТ З. Литвин