Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

«Успішне самоврядування – успішний розвиток громади»

15 грудня 2015 року у приміщенні Білоцерківської районної державної Адміністрації відбулася творча зустріч лідерів учнівського самоврядування з головою Білоцерківської РДА Вадимом Маршалком та Василем Павловським – радником голови Білоцерківської районної ради на тему «Успішне самоврядування – успішний розвиток громади».

    Лідери відвідали кабінет, в якому працює голова адміністрації, а потім провели справжню прес-конференцію за участю голови РДА. Багато цікавих запитань підготували діти очільникові району, на які він давав ґрунтовну відповідь. Із зустрічі учні зрозуміли, що наполеглива праця в школі стане запорукою успіху в дорослому житті. Вадим Анатолійович повідав дітям цікаві факти зі свого дитинства, а Василь Адамович надав цікаву інформацію з розвитку громад нашого району. Після зустрічі – традиційне фото на згадку. Як очільники району, так і діти сподіваються, що такі зустрічі будуть проводитися часто, аби більше знати про діяльність одне одного.

   Семінар-практикум для педагогів-організаторів, який пройшов у рамках зустрічі, спонукав і дітей, і дорослих до більш критичного підходу в діяльності учнівського самоврядування. Була чітко визначена діяльність комісій учнівського самоврядування в районі.

    Новорічний флешмоб із дитячих хороводів та новорічних пісень, які лідери та педагоги-організатори використають на практиці у підготовці до новорічних ранків, завершив зібрання.