Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

В казковій країні творчості

Будинок творчості… Друга домівка для багатьох талановитих діточок, величний храм творчості, щедра нива для педагогічної роботи керівників найрізноманітніших гуртків, які самовіддано працювали і працюють на благо свого рідного краю, славної держави України, виховують все нові й нові покоління гідних громадян нашої Вітчизни.
Велика, згуртована, дружня та творча родина Будинку творчості розпочала свій новий навчальний рік. 15 вересня на центральній площі Узина більше 200 дітей веселилися і розважалися на святі, що мало назву «В казковій країні творчості». Солодкий ярмарок гуртківців, яскраві казкові костюми, веселковий аквагрим для всіх бажаючих, пісні і запальні танці надихнули на яскравий старт і бажання творити щось нове та чудове.
Маємо надію, що в цьому році наша велика родина Позашкілля поповниться новими гуртківцями. А наш педагогічний колектив за підтримки батьків, колег-освітян, керівництва району зробить все можливе, щоб 2017-2018 рік був наповнений цікавими зустрічами, новими перемогами та досягненнями гуртківців, щоб наші вихованці завжди гідно представляли талановитий Білоцерківський край не лише на районному та обласному рівнях, а й у всеукраїнських та міжнародних заходах. Та найголовніше, щоб кожна бажаюча дитина , навчаючись у позашкільному закладі, реалізувала своє право на повноцінну різносторонню освіту.