Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Вибори голови районної ради дітей Білоцерківщии

    Надзвичайно насиченою, цікавою та плідною була конференція лідерів учнівського самоврядування Білоцерківсього району, що відбулася 29 жовтня. Спільно з молодіжним активом працювали голова Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадій Джегур, заступник голови адміністрації Володимир Толочко, начальник районного відділу освіти Вікторія Бабенко. 
В числі головних завдань - вибори нового голови «Лідерграду». Серед кандидатів - Юлія Сергієнко (ОНЗ Шкарівська ЗОШ), Ліна Осадча (Терезинське НВО), Юлія Перебийніс (Макіївське НВО) та Степан Кречківський (Потіївське НВО). Процедура обрання включала декілька етапів, а саме: он-лайн голосування, таємне голосування та ряд конкурсних випробувань. Кожен з претендентів достойний очолити учнівське самоврядування району. Втім перемогу здобула Юлія Сергієнко. 
      Після урочистого вручення посвідчення голови "Лідерграду" та складання присяги, що цього року відбувалося вперше, було підписано угоду щодо співпраці представників районної ради дітей Білоцерківщини, відділу освіти та Білоцерківської районної державної адміністрації у реалізації програм та проектів районної ради дітей Білоцерківщини.
Крім цього, Геннадій Васильович привітав команду "Лідерграду", які представляли Білоцерківський район на Міжнародному конкурсі „Золота осінь Славутича“, де вибороли друге місце в номінації "Дитяча демократія" з проектом "Стіни говорять". Емоційними та захоплюючими були розповіді лідерів про час перебування на фестивалі, нових друзів та різні пригоди та цікавинки з фестивалю.
      "Бути лідером - це круто! Це нові емоції, нові знайомства, розширення власних можливостей. Наші лідери - це моя друга сім`я! Цей рух докорінно змінив моє життя і багатьох моїх однолітків. Тож хочу сказати всім: не бійтеся бути лідерами, показувати себе, рухатися вперед" - це слова одного з лідерів учнівського самоврядування Білоцеріквщини, голови районної ради дітей Білоцерківщини у 2017-2018 роках Єгора Федорченка. Сподіваємося, що вони надихнуть тих, хто ще сумнівається і вирішує чи приєднуватися до дружньої та чудової родини під назвою "Лідерград".