Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Віримо у справу, якою займаємося

           19 травня 2015 року з метою удосконалення фахової майстерності, стимулювання творчого самовдосконалення педагогів та популяризації педагогічного досвіду в Білоцерківському районному будинку дитячої та юнацької творчості відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості»   в номінації  «Керівник гуртка – 2015».  До участі в конкурсі долучилися  керівники гуртків будинку творчості, завідуюча районним методичним кабінетом І.С. Гвоздкова. До участі в фіналі дійшли  4 найсильніших керівників гуртків: Валентина Самойленко, Геннадій Тупчій, Олена  Лавриненко та Людмила Строган.

         Всіх учасників, за традицією, привітала директор БР БДЮТ  Зінаїда  Литвин та відзначила, що вся робота цього Конкурсу має на меті підготувати керівника гуртка нового покоління, педагога-творця.

Захід пройшов на  високому професійному рівні. Всі учасники конкурсу як конкурсанти так і глядачі та члени журі отримали море позитиву, бо проходив він у доброзичливій атмосфері.

         Журі конкурсу відзначило високий рівень методичної підготовки конкурсантів, вміння науково та творчо презентувати власні шляхи реалізації науково-методичної проблеми. На конкурсі були представлені цікаві  ідеї щодо провадження інноваційних технологій, власні сучасні  досвіди, які мають практичну та інноваційну значимість з проблем реалізації компетентністного підходу до навчання, використання проектних, інформаційно-комунікативних, ігрових, інтерактивних  та інших інноваційних технологій.

За результатами конкурсу звання «Керівник гуртка – 2015» здобула Олена Лавриненко, керівник гуртка «М’яка іграшка». ІІ місце виборов Геннадій Тупчій, керівник гуртка «Кумасики»,  ІІІ місце розподілили між собою Людмила Строган, керівник гуртка «Бісероплетіння»  та Валентина Самойленко, керівник гуртка «Ляльковий театр».

      Всі учасники районного конкурсу були нагороджені дипломами відділу освіти Білоцерківської РДА  та цінними подарунками.

         Такі конкурси дають можливість керівникам гуртків відчути себе справжніми професіоналами своєї майстерності, додають впевненості у собі і віри у справу, якою займаються.

Ірина Вовк, методист БР БДЮТ