Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

«Я найбільше у світі люблю Україну»…

        Червоною ниткою через увесь усний журнал, підготовлений педагогами та вихованцями Білоцерківського районного будинку дитячої та юнацької творчості для учнів Узинського округу, пройшли ці прості, на перший погляд, слова. Та те з якою любовю, повагою, шаною вони звучали з вуст учасників журналу і сприймалися глядачами – свідчить протилежне. Саме в них закладений глибокий зміст і переконання справжнього українця. Такі люди, не жаліючи життя свого, віддавали його за свободу і незалежність України. Найвідомішим українцям і були присвячені сторінки усного журналу, що пройшов напередодні Дня пам’яті та примирення.

Згадали незабутнього Івана Мазепу, «незлим, тихим словом» пом’янули Тараса Шевченка, віддали шану учасникам бойових дій другої світової війни та воїнам УПА, не забули про захисників України, що сьогодні відстоюють її незалежність і територіальну цілісність на Сході.

В цілому захід не залишив байдужими жодного з присутніх у залі: ні сивочолих ветеранів, ні молодих хлопців та дівчат. До сліз схвилювали кожного виступи ветерана другої світової та воїна АТО. Особливо проникливо прозвучали слова пісні Олексія Полуніна, воїна АТО, «Третий день без меня». Просльозилися навіть юнаки, а це означає, що вони і є справжні українці і по справжньому люблять свою батьківщину. Піснею «Примиріться, брати» у виконанні Сергія Степаненка закінчився захід, але ніхто не поспішав покинути залу, хотілося продовження, настільки схвилювали всіх присутніх слова виступаючих. Саме такі заходи виховують почуття патріотизму і любові до своєї рідної України.