Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Як наші лідери в Карпати їздили. День 1


   23 березня лідери учнівського самоврядування шкіл Білоцерківського району прибули до мальовничого куточку Карпат - туристичного комплексу "Озеро Vita". Головною метою цієї поїздки було зібрати разом велику лідерську родину та вдосконалити їхні навички . 
   Прибувши в це чарівне місце, перед нами відкрилися дивовижні краєвиди. Відразу відчулася гостинність працівників цього комплексу: нас привітно зустріли директор та адміністратор готелю. Вони без проблем розселили всіх по кімнатах. Лідерів дуже потішила чистота і комфорт у номерах. В цей день працювала комісія спорту, туризму і краєзнавства, а координатором була Яна Мазуренко.
       Коли лідери розмістилися по кімнатах і відпочили після дороги, всі бажаючі піднялися у гори. Перед нами відкрилися дивовижні краєвиди. Засніжені вершини гір та неймовірна кількість різноманітних хвойних дерев зачаровували. Ось у такі моменти ти розумієш, що світ прекрасний, потрібно лише вміти помічати це. Після цього ми відправляися до ресторану, де дуже смачно готують їжу і гарно обслуговують.
      З 15:00 до 15:20 працював «Інспектор Лідерграду». До цієї команди входять: Юля Сергієнко, Юля Перебийніс та Інна Бута. Дівчата ретельно перевіряли кожну кімнату, ставили відповідні бали і робили висновки- хтось отримав «Гордість Лідерграду», а комусь дісталася «Ганьба Лідерграду». Кожного дня це проводиться для того, щоб підтримувати чистоту і порядок у кожному номері.
      О 15:30 Костя Попов , член комісії спорту і туризму ознайомив усіх із найцікавішими місцями Закарпатської області. Було дуже цікаво згадати про відомі та ознайомитися з маловідомими, але не менш цікавими пам'ятками Закарпаття.
   Із 16:00 до 17:30 у Лідерському колі ми обговорили , як правильно готуватися до Всеукраїнської гри «Джура» у закладах освіти та ознайомилися з тим, як вона проводиться на районному та обласному етапах.
     Після цього відбулася «Фольклорна Веселка». Всі лідери брали активну участь у цікавих конкурсах та продемонстрували свої знання з українського фольклору. 
        На свічі кожен поділився своїми враженнями за день. Відгуки були переважно позитивними. Всім дуже сподобалася робота у команді, похід у гори, свіже та чисте повітря. Ми впевнені, що наші наступні дні будуть ще веселішими і яскравішими!
         Наша команда неймовірно вдячна людям, які організували цю чудову поїздку.