Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Ярмарок Дитячих Мрій

16 вересня Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості гостинно запросив учнів білоцерківщини та всіх узинчан на «Ярмарок дитячих мрій», щоб весело і цікаво розпочати навчальний рік у позашкіллі.

    На центральній площі міста, як на справжній українській ярмарці, вирувала дитяча творчість у всіх її проявах: гуртки декоративвно-ужиткового, образотворчого та літературного мистецтв на яскраво оформлених виставках запропонували плоди воєї праці всім бажаючим. Вокалісти, театральні та хореографічні колективи продемонстрували свою майстерність у концертній програмі, що відбувалась посеред площі.

   На святі були присутні почесні гості, які небайдужі до дитячої творчості та розвитку позашкільної освіти в нашому районі: заступник голови Київської обласної ради Микола Стариченко, голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук, в.о. голови Білоцерківської райдержадміністрації Юрій Савчук, начальник відділу освіти Оксана Кравченко.

    Під час святкової програми, насиченої захопливими іграми та конкурсами, кожен бажаючий мав можливість проявити себе, показати свої таланти та побачити інших. І як на справжньому ярмарку придбати прикраси, обереги  ручної роботи та скуштувати різноманітних смаколиків.

   Тож, вітаємо всіх позашкільників з новим навчальним роком, і нехай він буде таким яскравим, плідним, творчим, сповненим несподіванок і вражень як справжній український ярмарок!

Відео з ярмарку