Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

«З теплом у серці…»

Саме під такою назвою  напередодні Новорічних та Різдвяних свят лідери учнівського самоврядування Білоцерківщини провели районну акцію,  якою долучилися до обласної благодійної акції по збору іграшок, солодощів, теплих речей та канцтоварів для дітей, що проживають в зоні проведення АТО.

      Комісія з питань толерантності, волонтерства, духовного розвитку, захисту прав дітей та допомоги в проблемних ситуаціях районної ради дітей Білоцерківщини виступила координатором волонтерської діяльності серед шкіл району. 31 загальноосвітній навчальний заклад активно долучився до проведення  благодійної акції. Учні цих шкіл зібрали теплі речі, іграшки, канцтовари, солодощі і з теплом своїх сердець, щирими вітаннями та побажаннями миру передали для дітей, що проживають  в зоні АТО.

       Окрім побажань діти вказували номери своїх мобільних телефонів, щоб мати можливість спілкуватися і товаришувати зі своїми однолітками, на долю яких випали такі серйозні недитячі випробування.

    Члени комісії УС РРДБ  провели значну та копітку роботу.  Всі зібрані речі вони розподілили в індивідуальні подарунки  кожній дитині віком від 1 до 16 років. З побажаннями світлих і радісних свят через волонтерів подарунки передали дітям, які майже щодня стикаються з лихоліттями війни, аби теплом своїх сердець зігріти їх та подарувати справжню святкову зимову казку.

    Миру та світлих Різдвяних свят усім нам!