Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

З вірою в майбутнє

З метою організації змістовного дозвілля та відпочинку дітей під час новорічних свят, 26 грудня 2016 року працівники Білоцерківського районного будинку дитячої та юнацької творчості спільно з відділом освіти Білоцерківської РДА підготували і провели розважальну програму «Новорічний переполох» для дітей соціально – незахищених категорій, а саме:дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб.

Театралізоване дійство з іграми та хороводами біля ялинки не залишило байдужим жодного з дітвори. Вони веселилися, співали, танцювали, «грали» в сніжки, забувши на мить про всі турботи і негаразди. 

Добрі персонажі казки вчили дітей вічним цінностям: милосердя, добра, любові до ближнього.Участь у святковому заході взяли понад 200 дітей з усіх шкіл району. Кожен з учасників дійства отримав солодкі подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки (за фінансової підтримки Білоцерківської РДА).

Неприховану радість і щастя, можна було побачити в очах дітвори, адже не так часто їм випадає можливість гарно повеселитися, а дехто з них вперше побував на такому заході.

 Від щирого серця  хочеться побажати, щоб у цієї малечі все в житті склалося найкращим чином.  Нехай Новий 2017 рік принесе їм добро і радість, а кожен день буде сповнений приємних несподіванок.

 

Вікторія Філіпова, культорганізатор БР БДЮТ