Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

«Життя без стресу»

4 квітня в Будинку творчості відбувся черговий психологічний тренінг для гуртківців та школярів старшого шкільного віку на тему: «Стрес та способи регуляції емоційного стану».

Мета тренінгу: навчитися управляти стресом у відповідності з психічним типом своєї особистості та вивчення методів саморегуляції для профілактики та виходу зі стресу.

Практичний психолог БДЮТ – Ольга Литвинова, довела дітям, яким важливим фактором є психологічне здоров'я. Адже треба знаходити сили в собі для внутрішнього оновлення, для гарного настрою, знати як справлятися з негативними емоціями під час навчання і загалом у житті.

          Учасники тренінгу на практичних вправах вчились управляти своїм психоемоційним станом. Вони дізналися, що ефективність переборення стресу багато в чому залежить від психологічної готовності протистояти йому та від уміння керувати своїми емоціями в складних ситуаціях.  Наприкінці тренінгу у відгуках учасників пролунали слова вдячності за цікавий, насичений практичними вправами тренінг. Спостерігався високий емоційний підйом від пережитих почуттів.

Вікторія Філіпова