Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Золота маска

     25 березня в  Центрі дозвілля молоді «Зоря» міста Узин відбувся щорічний районний конкурс дитячих театральних колективів «Золота маска». Цього року участь у конкурсі взяли 11 театральних колективів з різних шкіл Білоцерківського району, три з них – лялькові.  Переможцями в цій номінації стали юні ляльководи  Томилівського НВО під керівництвом Анастасії Залізницької.

   Найбільше позитивних емоцій подарували всім присутнім наймолодші учасники -  6-річні вихованці театрального колективу «Капітошка» Узинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (керівник А.П. Павленко). В їхньому виконанні глядачі переглянули всім відому  «Муху – цокотуху» у сучасній інтепритації.  Саме вони виборолили ІІ місце у конкурсі. ІІІ місце посіли вихованці театрального гуртка «Аншлаг» Глушківського НВО з постановкою незабутньої «Мері Попінс, до побачення!», автором якої став керівник гуртка О.Ф. Зеленський.  І місце вибороли вихованці театрального колективу «Дебют» Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Своєю неординарністю та новизною вони вразили всіх присутніх. Вони представили глядачам зворушливу, правдиву і дуже сумну історія з життя бездомних собак під назвою «Зграя».

        Оцінювало виступи дитячих театральних колективів компетентне журі у складі справжніх акторів театру.      

        Магія театру всесильна, його чари допомагають нам розпізнати минуле, бути справжніми сьогодні, не боятися майбутнього. Тож,  не зважаючи на те, що за умовами фестивалю були визначені найсильніші, всі учасники конкурсу отримали солодощі та море незабутніх позитивних емоцій, адже перші оплески,  сценічні захоплення, перші ролі та репетиції і перші кроки на театральну сцену не забуваються ніколи!

           Подивитися виступи переможців можна тут.