Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Конференція Районної ради дітей Білоцерківщини "Лідерград"

 

17.02.2014 року на базі Білоцерківської РДА відбулася  конференція Районної ради дітей Білоцерківщини «Лідерград» та лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів району. Участь молодого покоління в учнівському самоврядуванні – важливий шлях і умова залучення учнівської молоді до радикальних перетворень, що відбуваються у нашому суспільстві. 

 До роботи конференції  долучилися педагоги-організатори шкіл району, директор БР БДЮТ З.Ф. Литвин, заступник директора з навчально-виховної роботи БР БДЮТ І.А. Бобровник, голова молодіжної громадської ради Білоцерківщини Наталія Гончарова, начальник відділу освіти Білоцерківської РДА Оксана Павлівна Кравченко,  представники преси та радіо.

Конференція обговорила ряд  питань щодо організації діяльності органів учнівського самоврядування. Лідери шкіл розповідали про проблеми підростаючого покоління, шукали шляхи їх вирішення, вносили пропозиції та ідеї для проектної діяльності учнівської молоді. Головними питаннями конференції стали: як зробити позакласне життя цікавим, а навчання – більш ефективним?    

Особлива увага у виступах приділялася патріотичному вихованню підростаючого покоління, зокрема, організації та проведенню місячника військово-патріотичного виховання в закладах Білоцерківщини та роль учнівського самоврядування в його організації.

Нетрадиційний формат конференції забезпечив високу активність учасників, стимулював їх до творчих пошуків, створив умови для плідної співпраці. Учасники конференції внесли свої пропозиції до плану роботи районної ради дітей Білоцерківщини «Лідерград» на ІІ семестр 2014 року  та взяли до відома рекомендації щодо вдосконалення роботи учнівського самоврядування у закладах освіти.

Методист з виховної роботи БР БДЮТ,

 координатор УС:  Н.В. Бородіна