Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

"Лідерград" стартував

       7 серпня в дитячому оздоровчому таборі «Дружба» стартував ІІІ районний збір лідерів Білоцерківщини. Майже кожна школа району делегувала своїх кращих учнів, лідерів учнівського самоврядування для участі у цьому зборі. Діти за короткий час встигнуть разом добре відпочити, набратися нових сил, знань, умінь аби  яскраво розпочати новий навчальний рік. Цей рік буде не простим і діти з розумінням відносяться до подій, що відбуваються в Україні.

    8 серпня відбулося урочисте відкриття табірної зміни. На свято завітали голова Білоцерківської райдержадміністрації Василь Хрик, заступник голови райдержадміністрації Валентина Бачинська, начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Кравченко, директор БР БДЮТ Зінаїда Литвин. 

     З високим почуттям патріотизму виконували учасники заходу  державний гімн, адже сьогодні він звучить як ніколи актуально.  З вітальними словами до дітей звернулися почесні гості свята. Вони привітали юних лідерів з початком відпочинку та побажали гарних вражень, яскравих емоцій та нових знайомств. На заклик голови райдержадміністрації «Слава Україні!»  у відповідь пролунало одноголосе «Героям слава!»

     Програма лідерської зміни досить насичена. Щодня діти мають здобувати нові знання за планом, який складали самі. Так, першого ж дня було вирішено провести акцію «Лист пораненому». Діти з натхненням у своїх листах та малюнках бажали захисникам Вітчизни найшвидшого одужання та повернення живими додому. До цього непростого  випробування, яке випало на долю нашої держави, юні громадяни відносяться  з розумінням і почуттям високого патріотизму.

      На годину у таборі  запанувала  тиша.  11-літня Настя  малює свою родину та пише слова подяки воїну, який захищає її родину. Сергій пишається мужністю воїнів і вважає, що саме вони відстоять незалежність України і вона буде мирною та квітучою. Анжеліка бажає якнайшвидше повернутися всім солдатам живими до рідної домівки.

     Ще в цей день лідери одержали майстер-клас від З.Ф. Литвин та Богдани Невідомської – випускниці Зразкової літературно-публіцистичної студії «Дзиґа»  «Прес-центр у школі».

     Ввечері на жителів «Лідерграду» чекав сюрприз! До них завітав з власною групою та патріотичною концертною програмою Лідер 2013 року – Павло Бондаренко.