Міністерство освіти і науки України
Департамент освіти і науки Київської ОДА
Відділ освіти Білоцерківської РДА

Білоцерківський районний будинок дитячої та юнацької творчості

Збір лідерів шкільного самоврядування в Райдержадміністрації

24 квітня 2012 року в приміщенні Райдержадміністрації міста Біла Церква, відбулось засідання лідерів Районної Ради Дітей Білоцерківщини, на якому було представлено нового координатора учнівського самоврядування Клімчик Аліну Сергіївну.

Для лідерів учнівського самоврядування була проведена екскурсія по приміщенню Районної Ради, під час якої у дітей була можливість поспілкуватись особисто з начальником відділу освіти Білоцерківського району Литвином Анатолієм Вікторовичем.

Під час самого засідання було вирішено оновити склад уже існуючих комісій та створити нову - комісію спорту та здорового способу життя. Також на розгляд та обговорення були представлені такі питання, як он-лайн конференції, - чи продуктивні вони і чи має такий спосіб спілкування існувати  та бути у використанні; "літній табір Лідер" у Трушках, що б самі лідери хотіли бачити у такому таборі , які навчальні та розважальні програми повинні бути, для найкращого проводження їхнього часу не тільки для відпочинку ,але і з користю!